CanadaFlag       PolandFlag

POLTEL COMMUNICATIONS    


Poltel
Communications

Start

Serwis

Stawki

Pytania

Kontakt


Internet


Domowa Linia


Dzwoń za $2.95 w całym rejonie GTA (905)
Powiedz innym o Poltel Communications

PoweredBy
(c) 2000-2017

 

Połączenia Telefoniczne

Poltel Communications oferuje tradycyjne połączenia telefoniczne. Żeby zacząć używać naszego serwisu, trzeba najpierw aktywować u nas swoje linie telefoniczne. Aktywację linii można zrobić przez telefon kontaktując się z nami. Oferujemy dwie opcje serwisu:

BulletBezpośrednie Połączenia
Bez dodatkowych numerów do dzwonienia! Jest to wygodne i szybkie, wystarczy wykręcić 1+ dla Północnej Ameryki, lub 011+ dla pozostałych krajów. Ta opcja jest preferowana przez większość klientów.

BulletKody
Trzeba wykręcić 7 cyfrowy kod przed każdym numerem telefonu, żeby dzwonić używając naszego serwisu (bez żadnych przerw lub czekania na sygnał po kodzie). Ta opcja jest preferowana dla tych, którzy nie chcą zmieniać swojej aktualnej firmy telefonicznej.

BulletStawki
Nasze stawki obowiązują 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Oferujemy te same niskie stawki dla Bezposrednich Połączeń oraz dla Kodów.

BulletNie ma dodatkowych opłat
Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat do naszych stawek, oprócz podatków. Nie pobieramy dodatkowo za połaczenie, za pierwszą minutę, za utrzymanie konta, za aktywację linii, itp. Płaci się tylko za liczbę wydzwonionych minut pomnożonych przez naszą stawkę kraju, do którego się dzwoni. Proste.

BulletOpłaty, Rachunki
Za połączenia płaci się po otrzymaniu rachunku, w cyklu miesięcznym.

BulletNie ma długoterminowych kontraktów
Nie trzeba podpisywać żadnych długoterminowych kontraktów. Można zrezygnować z naszego serwisu w dowolnym czasie i aktywować swoje linie u innej firmy telefonicznej. Nie ma żadnych opłat związanych ze zmianą firm telefonicznych.

BulletŁatwo zacząć oszczędzać
Żeby używać naszego serwisu i zacząć oszczędzać na połączeniach telefonicznych, proszę się skontaktować z nami, by aktywować swoje linie telefoniczne.

BestValue.gif

 

  Start | Serwis | Stawki | Pytania | Kontakt | Internet | Domowa Linia |

Copyright (c) 2000-2017 Poltel Communications, division of VSOFT Inc. All rights reserved.